ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Наша компанія працює на паркетному ринку України з 1993 р. Протягом цих років ми набули репутації успішної фірми, що динамічно розвивається. На будівельному ринку ми пропонуємо паркетні вироби від провідних європейських та світових виробників паркетної продукції. Наша компанія виконує повний комплекс паркетних робіт. Всі майстри нашої компанії отримали сертифікати про відповідність займаній посаді, що свідчить про високий рівень їхнього професіоналізму.

Напрями діяльності компанії


Філософією компанії є надання високоякісних паркетних матеріалів та високопрофесійних паркетних робіт найбільшій кількості споживачів. Для досягнення поставленого завдання ми використовуємо 4 напрямки діяльності:
1. Для роботи з кінцевими покупцями ми створили мережу спеціалізованих салонів роздрібного продажу, де Ви зможете знайти величезний вибір якісної паркетної продукції, а також отримати професійну консультацію наших менеджерів. Ми знаємо про паркет від А до Я і задовольнимо навіть найвибагливіших клієнтів.
2. Компанія співпрацює з архітекторами, дизайнерами, будівельними організаціями, паркетниками та виконробами. Ми регулярно проводимо тематичні семінари щодо технологій укладання паркету, надаємо повну інформацію про наші продукти, проводимо технологічні досліди та випробування паркетних матеріалів.
3. Щоб стати ближчими до кожного споживача, нами було створено широку дилерську мережу в усіх регіонах України.
4. Наша компанія регулярно бере участь у будівельних та архітектурних форумах та виставках у різних містах України, де була нагороджена дипломами за кращу представлену експозицію та за виявлене новаторство у створенні паркетної підлоги. Ми є спонсорами всеукраїнського конкурсу архітекторів та дизайнерів «Золота арка» та «Створення».

Ми були першими і залишаємось найкращими!

Задавайте питання в Telegram