Наші роботи

Наша компанія надає своїм клієнтам повний комплекс паркетних робіт "під ключ".

1.Професіоналізм наших майстрів.    

Паркетні роботи - "Parket.ua" Наші клієнти отримують професійну консультацію технолога про особливості паркетних матеріалів та технології укладання паркету на даному об'єкті. У нашій організації працюють професіонали, які вже понад десять років займаються паркетними роботами, щорічно підвищують свою кваліфікацію, стажуючись у Європі, вивчають нові продукти та технології їх використання, відвідують лабораторії та центри технічного контролю, спільно зі своїми іноземними колегами проводять технологічні досліди та дослідження. Всі майстри отримали сертифікати про відповідність займаній посаді, що підтверджує високий рівень їх професіоналізму.

2.Сучасне спеціалізоване обладнання                          

 Паркетні роботи - " Parket.ua " При виконанні паркетних робіт ми використовуємо тільки професійне найсучасніше обладнання. Це спеціалізовані паркетно-шліфувальні машини фірми Lagler (Німеччина), такі як шліфувальна машина стрічкового типу HUMMEL, універсальна плоскошліфувальна машина TRIO, плоскошліфувальна машина Single, дискова шліфувальна машина Flip. Крім цього, нами використовуються найсучасніші вимірювальні прилади, такі як «СМ-лабораторія» для визначення вологості стяжки хімічним методом, електронний прилад для вимірювання вологості основи, лазерний нівелір, лазерний вимірювач розмірів приміщення, термогігрометри різних типів і т.д.

3. Юридична гарантія.  

Паркетні роботи - " Parket.ua " Ми надаємо правову гарантію на паркетні роботи. Уклавши з нами договір підряду на укладання паркетної підлоги, Ви юридично захищаєте свої законні права та інтереси на випадок виникнення будь-яких претензій.

4.Висока якість паркетних робіт.  

Паркетні роботи - " Parket.ua " Високий рівень професійної підготовки наших майстрів, використання сучасних технологій та імпортного, професійного обладнання дозволяє нам виконувати роботи бездоганно та бути найкращими в Україні. Заслуженим результатом довгих років роботи стало здобуття нашою компанією у 2004 році державної нагороди «Вища проба» за бездоганну якість паркетних робіт «під ключ».

Задавайте питання в Telegram