HUMMEL Прокат 1 доба
   HUMMEL Прокат 1 доба
   HUMMEL Прокат 1 доба
   HUMMEL Прокат 1 доба
   HUMMEL Прокат 1 доба HUMMEL Прокат 1 доба

   HUMMEL Прокат 1 доба

   100.00.00.200п

   огляд(0)
   850,00 грн.

   (850,00 грн. за добу)

   Паркетошліфувальна машина стрічкового типу Hummel фірми «Lagler» (Німеччина)
    
    
    
   Кількість:
   Швидка покупка

   Швидка покупка

   HUMMEL Прокат 1 доба (посилання 100.00.00.200п)

   Надішліть заявку на покупку цього товару. Ми передзвонимо вам найближчим часом.

   Завантаження...
   Write your review
   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118
   • iconОплачувати послуги на нашому сайті зручно та безпечно.
   • iconМи доставляємо у всі регіони України
   • iconГарантія та повернення.

   Професійна паркетошліфувальна машина стрічкового типу Hummel призначена для попередньої обробки паркетної та дощатої підлоги, очищення їх від забруднень, а також для зняття шару фарби або лаку при реставрації старих підлог.
   Конструкція паркетошліфувальної машини забезпечує чудову якість обробки поверхні та високу продуктивність.
   Шліфування проводиться нескінченною стрічкою розміром 200х750 мм, склеєною у заводських умовах на спеціальному обладнанні. Установка шліфувальної стрічки займає дуже мало часу, не потребує застосування додаткових інструментів та пристроїв. Фіксація стрічки проводиться за допомогою самовстановлювального натяжного валика. Балансування шліфувального барабана здійснюється на спеціальному електронному стенді.
   Триступінчасте регулювання зусилля притиску шліфувального барабана до поверхні, що обробляється дозволяє оптимально підібрати режим обробки.
   Рівень запиленості під час роботи - 1,35 мг/м³, що значно менше європейських допустимих норм (2 мг/м³). Іншими словами, працювати на цій машині можна у вже повністю оброблених приміщеннях і без шкоди для здоров'я оператора. Для полегшення перенесення та транспортування паркетошліфувальна машина може бути розібрана на 3 частини.

   “Хуммель” (Німеччина)
   Напруга: U=220 В
   Потужність електродвигуна:Р=2.2 кВ
   Частота обертання шліфувального барабана: n=2400 об/хв
   Розмір шліф.стрічки:200 х 750 мм

   "Хуммель" основна шліфувальна машина. Випускається німецькою фірмою Legler (Леглер).
   Приблизно від 75 до 90 відсотків усіх робіт з шліфування дерев'яних покриттів виконується за допомогою цієї машини.
   Машина Hummel застосовується:
   для високоякісного шліфування дерев'яних, паркетних, пробкових підлог та подібних покриттів;
   при реставрації дерев'яних і паркетних підлог, для зняття старого лаку або фарби;
   для видалення шпаклювальних мас з поверхні, що обробляється;
   для шліфування чорнової підлоги та фанери, при підготовці основи під укладання паркету.

   Добротна німецька машина стрічкового типу, забезпечує відмінний результат при роботі з будь-якими, навіть "убитими" дерев'яними і паркетними підлогами. Здатна усунути дефекти обробки поверхні, залишені вітчизняними шліфувальними машинами.
   Практика показала, що застосування машини Хуммель можливо на підлогах з перепадом між сусідніми елементами підлоги, наприклад дошками, до 7 – 10 мм.
   Остаточне, чистове шліфування машиною Хуммель, вироблена із застосуванням "тонкого" абразиву, забезпечує якість поверхні, що не вимагає подальшої обробки, тобто поверхня підлоги готова до нанесення лаку.
   Продуктивність машини, при використанні п'яти видів абразивних матеріалів, від грубого - Р40, до найдрібнішого - Р120, становить 50 - 60 м² за 8 годин, залежно від досвіду працюючих і інтенсивності роботи.
   Машина оснащена відбалансованим барабаном, який виключає биття та вібрацію при роботі машини, що позитивно позначається на якості поверхні, що шліфується.
   Шліфувальна машина Хуммель працює від електромережі напругою 220В. Живлення машини здійснюється за допомогою заземленого трижильного кабелю перетином 3 х 2.5 мм², довжиною 10 м, оснащеного євророз'ємом. Допускається подовження кабелю, ще на 10 метрів, кабелем того ж перерізу.
   Шліфування проводиться нескінченною абразивною стрічкою, склеєною в заводських умовах, зернистістю Р24 – Р30 – Р36 – Р40 – Р60 – Р80 – Р100 та Р120, від “грубого” до “дрібного”.
   Заміна шліфувального матеріалу проводиться дуже просто, і займає всього кілька секунд.
   Витрата ¦шліф матеріалу: однієї стрічки досить для обробки 50 – 60 м² поверхні дубової підлоги.
   Запиленість, при роботі Hummel, становить 1.47 мг/м³, при євростандарті 2 мг/м³. Це можна порівняти з концентрацією тютюнового диму повітрі кімнати, де курить одна людина. Подібний рівень запиленості дозволяє виконувати роботи в повністю оброблених приміщеннях.Деревний пил, що утворюється при шліфуванні дерев'яної поверхні, уловлюється і накопичується в полотняному мішку, просоченому спеціальним складом, що покращує його пиловловлюючі властивості.
   Вага машини складає 78 кг, машина легко розбирається на дві частини, транспортується у багажнику будь-якого легкового автомобіля.
   У переважній більшості випадків машина Hummel працює в парі з машиною Елан або Фліп. Це обумовлено тим, що машина, в силу своїх конструктивних особливостей, не може обробити поверхню в щільну біля стін, під радіаторами систем опалення, та інших важкодоступних місцях. “Мертва зона” машини становить 3 – 5 см від стін. Тому, для обробки цього простору доцільно використовувати кутову шліфувальну машину Елан або Фліп.
   При чіткому дотриманні технології шліфування використання цих машин забезпечує відмінний результат, і поверхня підлоги не потребує подальшого доведення.
   Машина Хуммель відрізняється надійністю простотою в експлуатації та високою продуктивністю при незмінно високій якості поверхні, що повністю задовольняє запитам професійних паркетників.

    

   LAGLER (Germany)
   100.00.00.200п

   Спеціальні артикули

   На даний момент немає відгуків клієнтів.

   Напишіть свій відгук
   HUMMEL Прокат 1 доба
   Коментарі (0)
   Наразі коментарі відсутні.
   Задавайте питання в Telegram